Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik olarak kurulduğumuz günden bugüne tüm çalışmalarımızı sigorta ve sigortacılığın temel değeri olan “güven” esasıyla sürdürüyoruz. 44 Bölge Müdürlüğümüz, 3.800’den fazla acente, 5.000’e yakın banka şubesi, 3.000’den fazla uzman kadromuz ve güçlü teknolojik altyapımızla Türk sigorta sektörünün lideri olmaya devam ediyoruz.

Bireylere, kurumlara ve ülkemizin stratejik varlıklarına sağladığımız sigorta çözümleriyle geleceğimizin güvenle inşa edilmesi için hayatın her alanında, “Güvene ihtiyaç olan her anda; Türkiye Sigorta” misyonuyla faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Türkiye Sigorta olarak hayat dışı sigortacılık alanında yangın ve doğal afetlerden kaskoya, kaza sigortalarından sağlık sigortalarına kadar geniş ürün portföyümüzle; Türkiye Hayat Emeklilik olarak ise BES başta olmak üzere hem bireysel hem de grup hayat sigortaları alanında ürün ve hizmetlerimizi 14 milyona ulaşmış olan müşterilerimize sunuyoruz.  

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik’in ana hissedarı, TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi'dir. Türkiye Sigorta aynı zamanda, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

İlk günden bugüne sigortalılarımız, çalışanlarımız, yatırımcılarımız ve tüm paydaşlarımız için değer üreten, başarıları ulusal ve uluslararası pek çok ödüle layık görülen Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik olarak bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürecek; temel değerlerimizden ve misyonumuzdan ödün vermeden vatandaşlarımızın, kurumlarımızın ve ülkemizin değerleri için güvence sağlamaya devam edeceğiz.