Prive Sigorta A.Ş. çeşitli bireysel ve kurumsal sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bireysel ürünler arasında kasko, konut, ferdi kaza, seyahat sağlık ve misafir sağlık sigortası; kurumsal ürünler arasında ise işyeri sigortaları yer almaktadır. Şirket, dijital yenilikleri sigortacılık sürecinin her adımına entegre ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Hedefimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki bireylere değerlerini korurken kaliteli bir sigortacılık hizmeti sunmaktır.

Prive Sigorta A.Ş., Türkiye Cumhuriyeti Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 17/03/2021 tarih ve 65 sayılı kararına istinaden Trafik branşı hariç olmak üzere tüm elementer branşlarda aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Şirket'in hibrit hizmet modeli, dijital ve insan temelli değerleri harmanlayarak en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedeflemektedir. Prive Sigorta A.Ş., yenilikçi ürün ve hizmetler ile yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirketin misyonu, teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanan yenilikçi ürünler ile müşteri odaklı sigortacılık hizmetleri sunmaktır.

Hayatta her şey geçici olsa da Prive Sigorta ile sonsuz güven burada!

Prive Sigorta A.Ş.'nin vizyonu, teknolojik araçları tüm süreçlerine entegre eden, güvenilir ve beklentilerin ötesinde hizmet sunan bir sigorta şirketi olmaktır. Şirketimiz sonsuz güven mottosunu sigortacılığın temeli ve hizmet anlayışının esası olarak benimsemiştir.