Axa SigortaAXA’nın var olma nedeni insanları daha iyi bir yaşam sürmeleri için onları desteklemektir.
Müşteriler her zaman önceliğimizdir.
Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisi olarak, amacımız insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için onlara destek olmaktır. Bu amaç, her çalışanımızın paylaştığı ortak bir hedeftir. Tüm hizmet ve çözümlerimizi buna uygun olarak bireylerin ihtiyaçlarına uygun hale getirmeye çalışıyoruz.
Siz müşterilerimiz her işimizin odağında yer alıyorsunuz. Sizlere ürün ve hizmetlerimize nerede nasıl ve ne zaman sahip olabileceğiniz konusunda, daha fazla seçenek ve yenilikler sunabilmek, bunu yaparken de kalite, mükemmellik ve güçlü bir finansal dayanak sağlamak ve doğru fiyatlara size sunabilmek için çabalıyoruz.

Değerlerimiz, Vizyonumuz ve Ötesi
Müşterilerimizin en önemli önceliğimiz olması hikayemizin sadece bir parçası. Her gün daha ileriye gidebilmek için 4 temel değerimizden güç alıyoruz: Önce Müşteri, Dürüstlük, Cesaret ve Tek AXA.
Bu değerlerimiz insanlara öncelik verdiğimizi ve her zaman güçlü ahlaki ilkelere bağlı kaldığımızı gösterir. Ayrıca çalışanlarımızı fikirlerini paylaşmaya teşvik eder, böylece kararlı ve cesur adımlar atarız.

Biz Sizin için Varız
İşbirlikçi yaklaşımımız sayesinde AXA çalışanları olarak, sizlere sürekli ve çok hızlı bir şekilde değişen bir dünyada, kişiye özel ürün ve hizmetler sunabilmekteyiz.
Büyük bir heyecan ile müşterilerimiz için sadece “ hasar ödeyen” bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek “çözüm ortağı” olmaya çalışıyoruz. Bugün, çalışanlarımız ve acentelerimizle birlik içerisinde, sizlerin hayatlarını daha iyileştirecek çözümler ve hizmetler için çalışıyor yarın da öyle olacak.
AXA Sigorta olarak Türkiye’de Sigortacılığın 4.0’ı olmak hedefindeyiz. Acentelerimizi, süreçlerimizi ve çalışanlarımızı, siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için en çağdaş yaklaşımlarla ve teknoloji ile besliyoruz.
Müşterilerimize şeffaf, yalın süreçler sunabilen, insancıl ve açık bir şirketiz. Yenilikçilik anlamında yeni adımlar atmaya istekli ve cesaretliyiz. Müşteri odaklıyız ve müşterilerimizin yorumlarına açığız.
Biz Ne Yapıyoruz: Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile hayatlarına devam edebilsin diye hem bireyleri hem de işletmeleri koruma altına alıyoruz.